• I Szkolna Gala Sportu zbliża się wielkimi krokami

Finał tegorocznej I Szkolnej Gali Sportu zbliża się wielkimi krokami, a fani niebawem poznają Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca CLXIV Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Warszawie. Na wydarzeniu nie zabraknie więc znamienitych w świecie sportu nazwisk. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach na Najpopularniejszego Sportowca zostaną wyłonieni w powszechnym głosowaniu internautów z wykorzystaniem szkolnego Facebooka. Zwycięzcą zostanie uczeń, który zdobędzie największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Wyboru zwycięzców pozostałych kategorii dokona Kapituła Plebiscytu.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród I Plebiscytu na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca CLXIV Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego 2022 roku, odbędzie się 2 lutego 2023 roku, podczas I Szkolnej Gali Sportu.

Wydarzenie uświetni występ Bartosza Szczęka początkującego artysty, absolwenta liceum i studenta pierwszego roku inżynierii dźwięku oraz Łukasza Drapały  - finalisty ostatniej edycji The Voice of Poland. Autora piosenek i tekstów. Wokalista solowy, uczestnik projektu Łukasz Drapała & Chevy, orkiestry Śląskiego Szlaku Bluesa oraz zespołu Chemia wybranego Zespołem Roku 2015 przez słuchaczy Antyradia. Supportował artystów, takich jak: Guns N’ Roses, Red Hot Chili Peppers, Deep Purple, Metallica, Bring Me the Horizon. W 2015 roku wybrany jednym z najlepszych wokalistów rockowych przez czasopismo „Teraz Rock”. Półfinalista Mam Talent w 2021.

• Studniówka 2023

Sezon studniówkowy w pełni. W sobotę (14 stycznia) swój bal przedmaturalny mieli uczniowie CLXIV Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego oraz XXXIV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa w Warszawie. Imprezę rozpoczęła część oficjalna na scenie - występ artystyczny i podziękowanie dla wychowawców - a także toast i polonez. Na miejsce studniówki wybrano The Westin Warsaw  Hotel. Oto ulotne chwile, uchwycone w niezwykłych kadrach.

• Informacja dotycząca cateringu

Informujemy, że od dnia 3 stycznia 2023 r. rozpoczynamy współpracę w zakresie usług cateringowych
            z firmą „EDUSERVICE”.

Cena zestawu obiadowego (zupa+II danie) - 18,50 zł

Aktualny jadłospis będzie umieszczony na stronie internetowej szkoły w zakładce Szkoła/Stołówka.

INFORMACJA DOTYCZĄCA REJESTRACJI, PŁATNOŚCI I ZAMAWIANIA POSIŁKÓW

Rejestracja jest możliwa na stronie internetowej:

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie (wybrać zestawy na poszczególne dni). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ nie wiemy jakie zestawy zostały wybrane i na które dni.

Zamówienie i anulowanie obiadów  jest możliwe do godz. 05.00 w dniu wydawania posiłku.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

• w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
            • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
            • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
            • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji lub prosimy o kontakt z Panią Natalią Korzeniecką tel. 515-005-000

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do dostawcy posiłków, również poprzez zakładkę „Pomoc”.