• 11.03.2020 - Spotkanie z Panem Tadeuszem Kostarskim

• 18.03.2022 14:45
          • Wczoraj naszą Szkołę odwiedził Pan Tadeusz Kostarski, Powstaniec Warszawski.

W momencie wybuchu II wojny światowej Pan Tadeusz Kostarski miał zaledwie 16 lat, był w naszym wieku. W pierwszych dniach wojny zginął Jego tata i odpowiedzialność za utrzymanie całej rodziny spadła na barki naszego Bohatera. Bogata biografia Pana Tadeusza Kostarskiego zrobiła na nas ogromne wrażenie, w niejednym oku pojawiła się łza wzruszenia...Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej Szkoły i wspaniałą lekcje historii. Zapraszamy do zapoznania się z biografia Pana Tadeusza Kostarskiego. https://www.1944.pl/archiwum-hi…/tadeusz-kostarski,3280.html .

• 24.01.2020 - Spotkanie z Jackiem Magierą

• 13.02.2020 11:29
          • Piątek był dla naszej szkoły ważnym dniem. Mieliśmy bowiem pierwszego gościa. Tym gościem był trener Jacek Magiera, wybitny fachowiec, trener reprezentacji Polski U-20, a w przeszłości piłkarz i trener Legii Warszawa i innych klubów. Trener Jacek podzielił się z naszymi uczniami swoją piłkarską ścieżką, przekazał cenne rady i zmotywował do dalszego konsekwentnego działania. Było to cenne spotkanie dzięki któremu każdy miał okazję do wielu przemyśleń. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!